Ez a weboldal a felhasználói élmény optimalizálása érdekében sütiket használ.

2024. július 24. szerda

Kömlőd község

Kömlőd

Polgármesteri Köszöntő

Kedves Látogató!

Településünk képviselő-testülete nevében nagy szeretettel és tisztelettel köszöntöm Önt honlapunkon!

Kömlőd a Vértes és Gerecse hegységek Ny-i előterében, a bársonyosi dombvidéken elterülő mintegy 1100 lakost számláló kicsiny település. Három nagyvárostól azonos kb. 15 km-re található és az oroszlányi járáshoz tartozik.

Kömlődnek nagyon jelentős történelmi szerep jutott a XVIII. és XIX. században, neves személyiségek szülőhelye ez a falu. A település történelméről és jelenéről is bőséges tájékoztatást talál a kedves barangoló. Kömlőd minden értelemben jó befogadó település, hiszen két nagyhírű értelmi fogyatékosokat gondozó intézmény is található itt. Szeretettel látjuk a nálunk megforduló vagy éppen letelepedni szándékozó honfitársainkat.

Községünk lakóit is jó szívvel hívjuk, nézegessék honlapunk oldalait, hiszen innen szinte minden helyben történő dologról értesülhetnek, segítséget kaphatnak ügyes-bajos dolgaik elintézéséhez.

Remélem honlapunkon való barangolásuk sok új információval ismerteti meg Önöket.

Ehhez kívánok jó időtöltést és kellemes együttlétet velünk kömlődiekkel.

Baráti köszöntéssel:

Bogáth István
polgármester

Please publish modules in offcanvas position.