Ez a weboldal a felhasználói élmény optimalizálása érdekében sütiket használ.

Különdíj a két kömlődi diáknak

Míg tavaly a környei Kisfaludy Mihály Általános Iskola valamennyi osztálya dobogós helyezést ért el az autómentes napi teljesítménye alapján, addig idén öt osztály is lecsúszott az érmes helyezésekről, de az minden bizonnyal csak a szeptember 20-ai, igencsak kedvezőtlen időjárásnak köszönhető.

Tavaly ugyanis fergeteges sikert aratott a kezdeményezés, szinte alig akadt diák, aki ne kerékpárral, gyalog, vagy busszal érkezett volna az intézménybe. De azért a csütörtöki eredményhirdetésen ismertetett teljesítmények alapján nem lehet ok panaszra, hiszen nyolc osztály is 100%-os teljesítményt nyújtott, így ők valamennyien első helyet szereztek.

Két osztály végzett a második, míg egy a harmadik helyen. A tanulók jutalma oklevél és egy-egy müzli szelet volt. Az eredményhirdetés során két kömlődi diák, Hörömpöli Ádám és Hörömpöli Eszter, valamint édesanyjuk különdíjban, csokoládéban részesült, mivel őket az igencsak marcona időjárás sem rettentette el, s 20-án oda-vissza kerékpárral tették meg a két település közötti távolságot, azaz bő 12 kilométert kerekeztek.